ФГВФО оприлюднив оновлені дані про боржників неплатоспроможних банків


ФГВФО оприлюднив оновлені дані про боржників неплатоспроможних банків

Списки усіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги згідно з рішенням судів, станом на 01.07.2019 року оприлюднив Фонд гарантування вкладів.

Про це йдеться на сайті фонду.

Перелік містить дані щодо всіх боржників (як фізичних, так і юридичних осіб), незалежно від розміру їхньої заборгованості, які на дату його складання не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену до стягнення з них судовими рішеннями. У списках застосовано можливість пошуку за назвою банку і ранжування за розміром боргу.

З огляду на те, що однією з функцій Фонду є продаж прав вимоги до боржників банків, і після продажу права вимоги Фонд не отримує інформації про його стан від нових кредиторів, такі боржники не включаються до списків, що оприлюднюються Фондом гарантування вкладів.

Нагадаємо, що від повернення кредитів неплатоспроможним банкам безпосередньо залежить задоволення вимог кредиторів цих банків.

Оприлюднення списків боржників відбувається відповідно до Листа про наміри Уряду України та Національного банку України до Міжнародного валютного фонду від 05 грудня 2018 року та положень Меморандуму про економічну та фінансову політику. Їх складено відповідно до та з дотриманням положень статті 6 Закону України «Про доступ до судових рішень» і вони містять інформацію, оголошену прилюдно при проголошенні судом судових рішень. Вперше Фонд опублікував списки на своєму офіційному сайті у березні 2019 року, дані оновлюються щоквартально.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua