Шотландська вітроенергія з лишком: продаватимуть в регіони


Шотландська вітроенергія з лишком: продаватимуть в регіони

У Шотландії діє безліч вітряних електростанцій. Електроенергії, що генерується ними, більш ніж достатньо для постачання у всі будинки в країні.

Про це інформує видання Engadget.

Дані WeatherEnergy свідчать, що шотландські вітроелектростанції в період з січня по червень 2019 року виробили трохи більше ніж 9,8 млн МВт·год електроенергії. Цього достатньо для живлення приблизно 4,47 млн ​​будинків, що майже вдвічі більше, ніж фактично є в Шотландії. Теоретично у операторів є достатньо надлишкової вітрової енергії для живлення більшої частини північної Англії.

Уряд Шотландії вже планує провести своєрідне очищення своєї енергосистеми. Він сподівається покрити половину свого споживання енергії відновлюваними джерелами енергії до 2050 року і хоче практично виключити викиди CO2 зі своєї енергетичної інфраструктури до 2050 року. Нова статистика передбачає, що все йде за планом і навіть, ймовірно, з деяким його випередженням.

Більш того, Шотландія зможе продавати в інші регіони надлишки електроенергії, що генерується за допомогою вітрових електростанцій.

Це дозволить знизити споживання викопного палива. Однак не всі країни зможуть взяти приклад з Шотландії і використовувати вітроелектростанції для масового вироблення енергії. Для ефективного використання вітряних турбін (як і сонячних електростанцій) потрібні специфічні природні умови, які зустрічаються не скрізь.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua