Harley-Davidson обіцяє електромотоциклам безкоштовну зарядку


Harley-Davidson обіцяє електромотоциклам безкоштовну зарядку

Electrify America стимулює покупців електромобілів. Компанія, що повністю належить Volkswagen і створена в рамках угоди про дизельний бізнес, об’єдналася з Audi, Porsche і Lucid Motors, а також з іншими продовольчими магазинами Walmart, Firefly Grille, Kroger і іншими.

У тому числі і Harley-Davidson, які стають наступними у списку. Клієнти, які купують Milwaukee motorcycle серії LiveWire – з електромтотором, з серпня 2019 року по липень 2021 року отримають 500 кВтг безкоштовної зарядки протягом двох років.

У підрахунку це означає трохи більше ніж 30 заправок для батареї LiveWire 15,5 кВт або близько 3 000 миль від загального пробігу, що грунтується на отриманні 95 миль в комбінованому циклі. У місті такого режиму вистачить на 146 миль, і власники зможуть їздити ще далі безкоштовно. Не всі можуть досягти межі в 500 кВт-год, а будь-хто, хто платить 29 799 доларів за електричний мотоцикл, швидше за все, планує отримати від нього свої гроші.

Інвестиційний графік Electrify America передбачає будівництво станцій в 45 штатах і Вашингтоні протягом наступних 30 місяців, кожна з яких розташований приблизно в 70 милях одна від одної. Жорсткі цифри – 800 станцій з 3500 зарядними пристроями в 29 зонах метро, ​​з двома крос-кантрі-маршрутами до грудня 2021 року. Використовуючи швидкий зарядний пристрій постійного струму, акумулятор електричного мотоцикла може відновити 80 відсотків свого заряду за 40 хвилин, повна зарядка відбувається протягом 60 хвилин Місця для зарядки будуть інтегровані в додаток Harley-Davidson, але перші покупці LiveWire повинні мати резервний план для зарядки, бо інфраструктура буде зростати разом з базою володіння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua