Українцям компенсують збитки за житло, зруйноване під час бойових дій


Українцям компенсують збитки за житло, зруйноване під час бойових дій

Відтепер власники житлових будинків (квартир), які були зруйновані внаслідок збройної агресії Російської Федерації на сході України, зможуть отримати від держави грошову компенсацію.

Відповідне рішення ухвалено за ініціативи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій на засіданні уряду 10 липня 2019 року.

  • Сума виплати компенсації постраждалим визначатиметься за показниками вартості спорудження житла у відповідних областях України, при цьому граничний її розмір – 300 тис. гривень.

Відповідно до схваленого механізму, органи місцевого самоврядування (військово-цивільні адміністрації) проводитимуть обстеження житла, зруйнованого внаслідок збройної агресії РФ, і видаватимуть відповідні акти постраждалим особам. До прикладу, за інформацією Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, станом на 1 червня 2019 року в Луганській області налічується 393 зруйновані будинки приватної форми власності.

Для отримання компенсації постраждалі мають подати відповідні заяви та документи до спеціально створених комісій при обласних державних адміністраціях (обласних військово-цивільних адміністраціях), які будуть приймати рішення про надання грошової компенсації.

Форми необхідних документів і порядок розгляду заяв мають бути розроблені МТОТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua