Близько 1,3 млрд людей у світі живуть у злиднях


Близько 1,3 млрд людей у світі живуть у злиднях

Близько 1,3 млрд людей у ​​світі живуть в умовах бідності, з них 663 млн – неповнолітні. Про це йдеться в новій доповіді Програми розвитку ООН (ПРООН), передає УНН з посиланням на дані ООН.

“Найбільш тривожна ситуація складається в країнах Африки нижче Сахари і в Південній Азії. Індекс бідності там становить 84,5%. У країнах Європи і Центральної Азії цей показник дорівнює 1,1%. Високий розкид відзначається всередині регіонів: наприклад, в Південній Африці біднота становить 6,3% населення, а в Південному Судані – 91,9. у Південній Азії та ж картина – від 0,8% на Мальдівах до 56% в Афганістані. З країн Європи і Центральної Азії в Таджикистані індекс бідності досягає 7,4%, а в Вірменії, наприклад, тільки 0,2%”, – повідомили в ООН.

В першу чергу страждають найбільш беззахисні люди, включаючи дітей. З 1,3 млрд бідних жителів планети 663 млн – неповнолітні. З них більшість живе в країнах Африки і Південної Азії. У Буркіна-Фасо, Чаді, Ефіопії, Нігерії і Південному Судані близько 90% дітей у віці до 10 років живуть в умовах, які підпадають під визначення “багатоаспектної убогості”.

Автори доповіді провели дослідження в 101 країні світу, включаючи 31 – з низьким рівнем доходу, 68 – із середнім і дві – з високим. Експерти вивчали ситуацію за кількома показниками – враховувався дохід, здоров’я, умови роботи і загроза насильства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua