На електрокари будуть встановлювати зелені номери


На електрокари будуть встановлювати зелені номери

Верховна Рада ухвалила закон, яким впроваджує дорожні знаки для місць паркування і зарядки електромобілів, а також – зелені номери для електрокарів.

За ухвалення відповідного Закону проголосували 233 народні депутати при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Читайте також: Ухвалено закон, який запроваджує відповідальність за парковку на місцях для електрокарів

Народний депутат України Олексій Рябчин повідомив, доповідаючи щодо законопроекту №10405, що ухвалення закону дозволить забезпечити захист прав водіїв транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, для доступу до зарядних станцій електромобілів.

«Законопроект дуже простий. Він дає можливість ввести зелені номери для електрокарів, врегулювати питання облаштування паркомісць, зарядки для автомобілів», – зазначив він.

Зазначається, що крім відповідних дорожніх знаків, також в Україні не врегульовано питання ідентифікації транспортних засобів, оснащених електричними двигунами. «Зокрема, такі знаки використовуються в Австрії, Німеччині, Угорщині, Норвегії, Великобританії, Китаї, Індії, Латвії, провінції Онтаріо в Канаді… Ухвалення законопроекту дозволить гармонізувати українське законодавство в сфері маркування транспортних засобів з електричним двигуном з кращими європейськими та світовими зразками», – йдеться в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua