Сервіс "Валютні торги" ПУМБ увійшов у ТОП-50 Інновацій фінансової сфери


Сервіс "Валютні торги" ПУМБ увійшов у ТОП-50 Інновацій фінансової сфери

Сервіс «Валютні торги» для малого бізнесу ПУМБ увійшов у ТОП-50 інноваційних продуктів фінансової галузі України за версією журналу «Бізнесу».

Завдяки унікальному та, по праву, інноваційному сервісу «Валютні торги» від ПУМБ підприємці можуть самостійно обирати та погоджувати кращий курс купівлі-продажу валюти для бізнесу online за допомогою смартфону всього у декілька натискань. Новий курс, що пропонується банком, надходить клієнту у SMS щогодини.

У рамках сервісу «Валютні торги» ПУМБ також запровадив і програму лояльності, яка дозволяє підприємцям отримувати унікальні умови на ринку, розвивати свій бізнес, а також нарощувати оберти. Завдяки їй клієнти, для яких ПУМБ є основним банком у роботі з валютними операціями, можуть здійснювати купівлю-продаж валюти за найвигіднішим курсом: чим більше клієнт купив чи продав минулого місяця, тим вигіднішим буде для нього курс у поточному.

Користуйтесь безкоштовним онлайн-сервісом з курсами готівкової/безготівкової валюти, міжбанком, форексом, курсами по картам

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua