IBM запатентувала годинник, що перетворюється на планшет (фото)


IBM запатентувала годинник, що перетворюється на планшет (фото)

Компанія IBM запатентувала доволі цікавий мобільний пристрій, який можна застосовувати як наручний смарт-годинник, смартфон і навіть планшетний комп’ютер.

Заявку на винахід було подано ще в 2016 році. Однак на сайті Управління США з патентів і торгових марок (USPTO) документ оприлюднений тільки зараз. Ресурс LetsGoDigital вже опублікував рендери незвичайного гаджета, створені на основі патентної документації.

У звичайному стані пристрій працює як наручний смарт-годинник. Правда, корпус при цьому має досить велику товщину. Річ у тім, що в ньому ховаються чотири відсіки, кожен з яких містить по дві додаткові дисплейні секції.

Кожен міні-екран має розміри 2 × 3 дюйма. Висунувши чотири такі модулі, користувач отримає в своє розпорядження смартфон з дисплеєм 4 × 6 дюймів. При цьому відбудеться перемикання інтерфейсу з режиму годинника в режим телефону.

Висунувши ще чотири секції, власник зможе трансформувати пристрій в планшет з екраном формату 8 × 6 дюймів. При цьому взаємодіяти з гаджетом можна буде двома руками (поклавши його на стіл). Втім, поки розробка існує тільки на папері. Про можливі терміни втілення ідеї в життя нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua