Співробітники ДФС покрили діяльність тіньового ринку на 190 мільйонів


Співробітники ДФС покрили діяльність тіньового ринку на 190 мільйонів

Правоохоронці проводять обшуки у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Волинській області у справі щодо схеми формування податкового кредиту та заподіяння збитків державі на 190 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що слідчі викрили протиправну схему, в якій брали безпосередню участь співробітники ДФС, які покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами і отримували за такі “послуги” свій відсоток.

“У чому полягає схема: підприємство-імпортер завозило в Україну транспортні засоби та після їх розмитнення продавало їх кінцевому споживачу. Згодом ці ТЗ перепродавали іншим клієнтам за підробленими документами”, – прокоментували в ДБР.

За словами першого заступника ДБР Ольги Варченко, ці фінансові операції були “транзитними”.

“Тобто проводилися спеціально з метою подальшого перепродажу імпортного ПДВ підприємствам реального сектора економіки. У підсумку ці підприємства-покупці безпідставно отримували суми податкового кредиту та ухилялися від сплати податків”, – пояснила вона.

Наразі ведеться кримінальне провадження за ч.3 ст.212, ч.1 ст.358, ч.4 ст.358, ч.2 ст.364 і ч.2 ст.366 КК.

Слідчі ДБР проводять 14 санкціонованих обшуків у приміщенні територіального органу ДФС, місцях проживання його посадових осіб, за адресами діяльності конвертаційних груп, у ході яких документується причетність фігурантів справи до протиправної схеми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua