0 800 307 555
0 800 307 555

Час сідати за кермо, отримавши гроші на авто від Банку Кредит Дніпро!


Банк Кредит Дніпро проводить нову акцію «Гроші на авто», під час дії якої – з 8 липня до 31 серпня 2019 року – всі клієнти, що оформили кредити готівкою на суму від 25 до 75 тис. грн на строк 24, 36, 48 або 60 місяців, візьмуть участь у щомісячному розіграші 300 тис. грн на нове авто. Розіграш головного подарунка акції відбуватиметься із 18 до 20 числа наступного календарного місяця після укладання кредитного договору. Переможців буде визначено за допомогою сервісу Random.org.

«Нашу нову акцію спрямовано на популяризацію кредиту готівкою як зручного інструменту фінансового планування та реалізації мрій без відкладання «до кращих часів», – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Зручні терміни кредитування дозволяють кожному клієнту вибрати найкомфортніші для себе умови обслуговування кредиту, оптимальний розмір щомісячного платежу і графік виплат. Якість нашого кеш-кредиту підтверджено цифрами: з початку року портфель готівкових кредитів збільшився на 319 млн грн, або на 48%, – до 563 млн грн».

Діючі та нові клієнти з будь-якого регіону країни можуть зробити заявку на кредит зручним для себе способом: заповнивши форму на сайті банку, зателефонувавши до Інфоцентру або звернувшись до будь-якого відділення фінустанови. Для оформлення кредиту знадобляться лише паспорт та ІПН, довідка про доходи не потрібна. Найзручніший термін кредитування клієнт обирає самостійно, більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Попереднє рішення та розрахунок платежів клієнт отримує по телефону, а самі кредитні кошти – в найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, які розташовано у всіх ключових регіонах України. Прості та зрозумілі умови оформлення адаптовані для різного рівня доходів позичальників. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення: у системі інтернет-банкінгу Free Bank та через термінали банку, шляхом перерахунку коштів із картки будь-якого банку України (р2р-платежі), через кіоски самообслуговування EasyPay, iBox. Передбачено можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без жодних штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників Банк Кредит Дніпро запроваджує спеціальну пропозицію «Спринт», під час дії якої – з 8 липня до 31 серпня 2019 року – пропонує річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції банку можна ознайомитися за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року», лауреатом премії FinAwards 2019.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Банк Кредит Дніпро
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua