Німеччина оштрафувала Facebook на $2,3 млн


Німеччина оштрафувала Facebook на $2,3 млн

Влада Німеччини оштрафувала компанію Facebook Ireland Limited на $2,3 млн (2 млн євро) у відповідності з німецьким мережевим законодавством.

Про це повідомляє у вівторок федеральне відомство юстиції ФРН.

Читайте також: В Італії Facebook оштрафували на 1 млн євро

За даними відомства, компанія зобов’язалася щорічно надавати звіт німецькою мовою про розгляд скарг на незаконні публікації. Представлений звіт від липня 2018 року, втім, виявився неповним, в ньому відображені не всі скарги. Він не дає “повної, прозорої картини організації і процесу обробки скарг на неправомірні публікації”.

Як зазначають ЗМІ, звіт Facebook за першу половину 2018 року не відображає фактичної кількості скарг на незаконний зміст, який в Німеччині включає в себе антисемітські матеріали, що розпалюють ворожнечу щодо груп людей за релігійною чи етнічною ознакою.

У звіті також зазначена неповна інформація про мовні навички та навчання персоналу, що займається обробкою скарг користувачів соціальної мережі.

Рішення поки не набрало чинності, компанія має право його оскаржити.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua