Український стартап з розмінування отримав грант на півмільйона


Український стартап з розмінування отримав грант на півмільйона

Система Minect.ai працює з потоками візуальних даних, отриманих з різних носіїв, таких як дрони, роботи і навіть смартфони, пише сайт e-news.com.ua.

Перша в світі система розпізнавання мін і снарядів на базі штучного інтелекту отримала державний грант. Про це йдеться в повідомленні стартапу.

Система для розмінування територій Minect.ai, створена українськими розробниками, отримала державний грант від Фонду підтримки винаходів Мінекономрозвитку.

Minect.ai – автоматична система на основі штучного інтелекту, яка здатна розпізнавати міни та інші снаряди, миттєво виводити характеристики і рекомендації до дій.

Проект розроблявся з урахуванням ситуації на Донбасі. Його мета – автоматизація і безпека дій з розмінування територій.

За результатами конкурсного відбору система Minect.ai увійшла до числа переможців і отримала грант в розмірі 500 тис. грн. на продовження розробки і вдосконалення системи.

Система Minect.ai працює з потоками візуальних даних, отриманих з різних носіїв, таких як дрони, роботи і навіть смартфони. Вона здатна обробляти знімки з радіолокаторів і тепловізорів, аналізувати і створювати інтерактивну карту локацій мін разом з їхніми характеристиками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua