В Україні зростають обсяги будівництва


В Україні зростають обсяги будівництва

Будівельні підприємства України в січні-травні 2019 року збільшили обсяги робіт, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 26,3%, до 51,824 мільярда гривень.

Про це повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 14,8% – до 25,719 мільярда гривень, при цьому з будівництва житлових будинків скоротилися на 2,7% – до 11,711 мільярда гривень, а з будівництва нежитлових будівель збільшилися на 36, 2% – до 14 мільярдів гривень.

Обсяги робіт з будівництва інженерних споруд, в порівнянні з торішнім періодом, зросли на 40,6% і склали 26,1 мільярда гривень.

У Держстаті відзначили, що роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння в січні-травні склали 78,8% від загального обсягу, в той час як роботи з капітального та поточного ремонту – 12,8% і 8,4% відповідно.

Також повідомляється, що будівельні підприємства Києва за звітний період збільшили обсяги робіт на 19,4% – до 12,2 мільярда гривень, виконавши 23,5% від загального обсягу робіт в країні.

У повідомленні Держстату зазначається, що вказані дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також тимчасово окупованих територій в Донецькій і Луганській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua