Бронетанковий завод в Києві купив у себе запчастини за 9,14 млн грн - ЗМІ


Бронетанковий завод в Києві купив у себе запчастини за 9,14 млн грн - ЗМІ

У постанові Печерського райсуду Києва, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження № 62019000000000537, відкритого в квітні 2019 року, йдеться про те, що ДБР підозрює посадових осіб ДП “Київський бронетанковий завод” в привласненні коштів через угоду з ТОВ “Торговий дім “Партсет” щодо ремонту та закупівлі деталей до бронетранспортерів на суму 9,14 млн грн.

Так, в рамках оборонного замовлення Міністерство оборони уклало з “КБТЗ” угоду на поставку армії бронетранспортерів БТР-3ДА. Тому, на початку липня 2018 року завод уклав договір підряду з “Торговим домом “Партсет”. Для його виконання під виглядом стендових випробувань було проведено ремонт і косметичне відновлення 35 колісних редукторів і 12 мостів до бронетранспортерів, які вже були у використанні. Через чотири тижні “КБТЗ” підписав з “Торговий дім “Партсет” тепер уже договір поставки комплектуючих до БТР-3ДА на загальну суму 9,14 млн грн.

На виконання договору фірма поставила під виглядом нових запчастин і комплектуючих, які були відновлені перед тим на території київського заводу. А саме – 35 колісних редукторів і 12 мостів до бронетранспортерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua