Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію Фірташа


Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію Фірташа

Верховний суд Австрії (Oberste Gerichtshof, OGH) у вівторок підтвердив законність ухваленого в лютому 2017 року рішення Вищого земельного суду Відня (OLG) про екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа в США.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, суддя послідовно відхилив численні скарги на це рішення як захисту Фірташа, що просив відновити розгляд, так і заявлені в лютому цього року претензії до рішення OGH Генерального прокурора Австрії.

Головуючий суддя вказав, що Верховний суд не вирішує питання наявності чи відсутності вини, а розглядає дотримання законодавства при прийнятті рішення апеляційним судом і питання про можливість екстрадиції. Незважаючи на наявність деяких зауважень до розгляду справи в апеляційному суді, в цілому Верховний суд залишив його в силі, підкреслив суддя.

В ході слухань Фірташ відмовився від останнього слова, приєднавшись до заяв своїх захисників, а після винесення вердикту бізнесмен і його адвокати відмовилися від будь-яких коментарів пресі і вільно залишили будівлю суду.

На відкритих слуханнях були присутні, зокрема, народні депутати Сергій Льовочкін і Михайло Папієв, екс-глава правління Родовід-банку Денис Горбуненко, екс-глава “Укргаз-Енерго” Ігор Воронін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua