Інвестиції нерезидентів в українські ОВДП зросли в 8 разів - Мінфін


Інвестиції нерезидентів в українські ОВДП зросли в 8 разів - Мінфін

Інвестиції нерезидентів в українські облігації внутрішньої державної позики з початку 2019 року зросли в 8 разів і зараз перевищують 51 млрд грн.

Про це повідомляє Міністерство фінансів у Facebook.

“З початку 2019 року інвестиції нерезидентів в українські облігації внутрішньої державної позики зросли в 8 разів і зараз перевищують 51 млрд грн. Аналітики припускають, що приєднання України до Clearstream і непогана ситуація у фінансовій сфері суттєво змінили ситуацію і тепер це new normal”, – йдеться в повідомленні.

Про це йшлося 24 червня в штаб-квартирі European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), де відбулася конференція «Підключення України до Clearstream – що це значить для міжнародних інвесторів», співорганізаторами якої виступили група ICU і ЄБРР.

«Clearstream забезпечує іноземним інвесторам простий доступ на український ринок. Це один з ключових пріоритетів для нас. Міжнародні інвестори виграють від умов довгострокового фінансування і роблять свій внесок в успіх України разом з українцями. Ми залишаємося прихильниками прискорення реформ, які не тільки допоможуть забезпечити більшу ліквідність на ринку, але і зменшать потребу держави в валютному фінансуванні і знизять валютні ризики», – сказала під час свого виступу міністр фінансів України Оксана Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua