За півроку вартість капремонту станції метро "Святошин" у Києві збільшилась на 50%


За півроку вартість капремонту станції метро "Святошин" у Києві збільшилась на 50%

Загальна вартість капітального ремонту станції метро “Святошин” у Києві зросла з початку поточного року зі 160 млн грн до до близько 240 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА.

Читайте також: Кличко повідомив, чи зростуть ціни на проїзд у метро

Відповідно до Розпорядження від 14 червня, наразі вартість капремонту становить близько 240 млн грн, в тому числі близько 145 млн грн призначені на виконання будівельних робіт, ще близько 47 млн грн – на закупівлю обладнання, а понад 48 піде на інші витрати.

У той же час, як зазначається в документі, загальна кошторисна вартість капітального ремонту станом на 1 січня поточного року складала близько 160 млн грн, в тому числі близько 83 млн грн — на будівельні роботи, близько 45 млн грн — на устаткування, а також біля 32 млн грн — на інші витрати.

Таким чином, коригування склало близько 80 млн грн, або 50% від першочергового показника. Станом на 1 січня було виконано робіт на загальну суму понад 110 млн грн.

За ці гроші передбачається провести капітальний ремонт, установити 6 ліфтів для мало мобільних груп населення, замінити 8 насосів сантехнічного обладнання. Тривалість капітального ремонту складає 8 місяців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua