"НБУ призупинив зниження ставок": аналітика експертів Ukrsibbank


"НБУ призупинив зниження ставок": аналітика експертів Ukrsibbank

«Рада НБУ затвердила збереження ключової ставки на рівні 17,5% річних на зборах по грошово-кредитній політиці, що відбулися 6 червня. Рішення підтримало сім з восьми членів Комітету з монетарної політики (КМП). Ми очікуємо, що нові проінфляційні фактори, які виникли останнім часом, перешкодять центральному банку відновити пом’якшення монетарної політики на наступному засіданні КМП 18 липня», — ключова інформація аналітичного огляду експертів Ukrsibbank BNP Paribas Group від 19 червня 2019 року. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич — Kерівник напрямку інвестиційного бізнесу Ukrsibbank BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua