США можуть заборонити обладнання для мереж 5G


США можуть заборонити обладнання для мереж 5G

Адміністрація американського президента Дональда Трампа може ввести заборону на обладнання для мереж 5G для потреб США, яке вироблене в Китаї.

Про це пише The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на кілька джерел. У США немає великих виробників телекомунікаційного обладнання. Основними його постачальниками є європейські компанії: фінська Nokia і шведська Ericsson.

За даними аналітиків Citi, на якиx посилається WSJ, в 2018 р. до 45% обладнання Ericsson було вироблено в Китаї, частка китайського виробництва у Nokia становила торік 10%. Офіційні представники Ericsson і Nokia відмовилися коментувати, чи проводив уряд США переговори з ними про зміну місць виробництва обладнання для мереж 5G.

Представник Ericsson заявив: стратегія компанії полягає в тому, щоб виробляти продукцію близько до клієнтів, і що компанія може гнучко перемістити виробництво на підприємства в США, Китаї, Бразилії, Естонії або Індії.

Представник Nokia зазначив, що виробнича стратегія компанії враховує «транспортні можливості і політичні ризики». Виробники підуть на поступки американській владі, припускають джерела газети: ринок телекомунікаційного обладнання в США найбільший в світі, видання оцінює обсяг угод на ньому в $250 млрд щорічно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua