Стало відомо, на скільки Україна готова до опалювального сезону


Стало відомо, на скільки Україна готова до опалювального сезону

Об’єкти теплопостачальних підприємств України на 30% готові до наступного опалювального сезону 2019-2020 років, при цьому готовність об’єктів водопостачання становить 30-33%.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк.

Про це він сказав в ході селекторної наради з підготовки України до нового опалювального сезону.

“Об’єкти теплопостачання на сьогодні готові до наступного опалювального сезону на 30%. Підготовлено 6014 котелень”, – повідомив Кругляк.

За його словами, вже було зроблено 76 капітальних ремонтів котелень і теплотрас. На ці цілі було використано 415 млн грн. Також Кругляк повідомив, що готовність об’єктів водопостачання до опалювального сезону становить 30-33%.

За його словами, підготовлені 615 водопровідно-насосних станцій, 82 очисні споруди, і не тільки. На 15 червня освоєно 450 млн грн, а це 44% від усього обсягу виділених коштів, відзначив чиновник.

«На 15 червня комплексно до зими підготовлені 46 972 будинки, а це 30% від плану. Підготовка об’єктів соціально-культурного призначення, в тому числі це установи освіти і охорони здоров’я, – тут підготовлено близько 30%, і ми продовжуємо роботи. По житловому фонду вже витрачено на підготовку 559 млн грн. Через місяць ми будемо мати більш повну картину, приділяючи найбільшу увагу навчальним закладам», – зазначив Кругляк.

Заступник міністра повідомив, що всього вже на підготовку опалювального сезону витрачено 3,124 мільярда гривень, а це 25% від запланованого обсягу коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua