З березня Україну залишило 1,3 млн осіб


З березня Україну залишило 1,3 млн осіб

З України з 20 березня 2018-го виїхало понад 1,3 млн трудових мігрантів. Щохвилини їх кількість збільшується на 2 людини.

Про це йдеться на сайті ukrainianpeopleleaks.com, який в режимі онлайн підраховує кількість громадян, що залишили Україну.

Читайте також: Хто із заробітчан може отримати іноземну пенсію

Автор ідеї створення платформи невідомий. Назва сайту співзвучна з WikiLeaks. Це міжнародна некомерційна організація, яка публікує секретну інформацію з анонімних джерел. Ukrainianpeopleleaks показує, скільки українців щохвилини залишає країну.

Для підрахунку статистики використовували дані, які озвучив міністр закордонних справ Павло Клімкін. За його словами, щомісяця з країни на заробітки їдуть 100 тис. осіб.

За даними Міністерства соціальної політики, так чи інакше проблема трудової міграції торкнулася вже 9 млн осіб (у тому числі сім’ї українців, які залишили країну).

В цьому році загроза впливу трудової міграції на ситуацію в економіці вперше була включена в консенсус-прогноз МЕРТ. Уже зараз в більшості лікарень – дефіцит молодшого медичного персоналу. Крім цього, роботодавці скаржаться на брак робочих кадрів. У Національному банку також відзначають: серед основних загроз для України – трудова міграція.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua