Месенджер Slack оцінено в $23,2 млрд після розміщення на Нью-Йоркській біржі


Месенджер Slack оцінено в $23,2 млрд після розміщення на Нью-Йоркській біржі

Корпоративний месенджер Slack в четвер, 20 червня, розмістив акції на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE).

Про це пише Wall Street Journal.

Це було зроблено шляхом прямого лістингу. Він не передбачає залучення компанією коштів за рахунок випуску нових акцій і продажу їх інвесторам ще до початку торгів. В ході прямого лістингу компанія встановлює лише довідкову ціну, а на біржі розміщуються вже наявні акції, що належать раннім інвесторам або співробітникам. До Slack тільки одна велика технологічна компанія – Spotify – розміщувала акції шляхом прямого лістингу.

Довідкова ціна на акції Slack становила $26, що давало компанії капіталізацію в $15,7 млрд. На відкритті торгів 20 червня акції торгувалися по $38,50, на закритті – по $ =38,62 (на 49% дорожче від довідкової ціни). Капіталізація компанії на закритті торгів становила $23,2 млрд.

Успішний прямий лістинг Slack може призвести до того, що інші компанії, яким не потрібно залучати кошти в ході первинного розміщення, також оберуть такий варіант.

Месенджер Slack з’явився в 2013 році. На сайті компанії повідомляється, що ним щодня користується понад 10 млн осіб в більш ніж 150 країнах. Понад 85 тис. користувачів мають платні акаунти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua