Іноземні експерти не захотіли увійти до наглядової ради ПриватБанку


Іноземні експерти не захотіли увійти до наглядової ради ПриватБанку

Три незалежні члени наглядової ради ПриватБанку – іноземні громадяни, які були в попередньому складі його наглядової ради – відмовилися повторно обіймати ці посади.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив член комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради Павло Різаненко.

За його словами, причиною такого рішення іноземці називають неприйнятність вимог антикорупційного законодавства України щодо електронного декларування активів і доходів членами наглядових рад держбанків.

“Дуже здивований таким рішенням, адже під час проведення інтерв’ю з цими кандидатами кожному з них індивідуально ставилося запитання щодо того, чи знають вони про особливості українського антикорупційного законодавства та електронного декларування. Відповіді були позитивні. Вони зазначали, що готові виконати такі вимоги – написав Різаненко.

Нардеп зазначив, що справжня причина відмови зайняти місця в наглядовій раді ПриватБанку пов’язана з поверненням в Україну колишнього мажоритарного акціонера ПриватБанку Ігоря Коломойського і низкою рішень на його користь в судах першої інстанції щодо ПриватБанку після зміни президента.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua