В Україні посилять заходи покарання для авіакомпаній, які затримують рейси


В Україні посилять заходи покарання для авіакомпаній, які затримують рейси

Міністерство інфраструктури України спільно з Державною авіаційною службою будуть вживати більш жорстких заходів для авіакомпаній, які затримують свої рейси і створюють колапс в аеропорту.

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

“Надважливо, щоб авіакомпанії, які надають послуги чартерних перевезень, та туроператори проводили детальний аналіз можливостей забезпечення перевезення всіх заявлених туроператором обсягів. В умовах договору між туроператором та авіаперевізником мають бути чітко визначені обсяг перевезень за кожним маршрутом та розклад виконання польотів, а також передбачено санкції за порушення закріплених умов”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що якщо перевізники не будуть виконувати вимоги, встановлені правилами щодо необхідного обслуговування пасажирів в разі затримки чи скасування рейсу – Державіаслужба буде застосовувати фінансові санкції у вигляді накладання штрафу.

Також Державіаслужбою додано вимогу, що у разі виконання рейсів у нічний період доби – авіаперевізник зобов’язаний забезпечити роботу довідки цілодобово.

Мої Fiнанси:

Якщо затримка складає хоча б 5 годин, пасажир має право на відшкодування вартості квитка (його частини), зміну маршруту за відповідних транспортних умов до кінцевого пункту призначення, за першої можливості, або у пізніший час за бажанням пасажира та за умови наявності вільних місць.

Виплата компенсації в залежності від дальності рейсу:

  • 1500 км або менше – 250 Євро,
  • 1500-3500 км – 400 Євро,
  • понад 3500 км – 600 Євро.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua