Google інвестує $1 млрд в будівництво житла в Сан-Франциско за 10 років


Google інвестує $1 млрд в будівництво житла в Сан-Франциско за 10 років

Google планує інвестувати $1 млрд в будівництво житла в районі затоки Сан-Франциско в найближчі десять років.

Як повідомив генеральний директор Google Сундар Пічаї, Google має намір перенаправляти як мінімум $750 млн з утримання офісних і комерційних приміщень на будівництво не менше нsж 15 тис. ,удинків для людей з різним рівнем доходу, включаючи сім’ї з середнім або низьким рівнем доходу.

Читайте також: Минулого року Google заробив на новинному контенті мільярди

Ще $250 млн компанія витратить на створення інвестиційного фонду, який повинен допомогти девелоперам побудувати як мінімум 5 тис. одиниць доступного житла. Також Google виділить $50 млн на гранти для некомерційних організацій, які займаються проблемами бездомності та переміщення населення, йдеться в повідомленні.

Успіх Google й інших технологічних компаній Силіконової долини призвів до значного зростання вартості житла в районі затоки Сан-Франциско, відзначає агентство Bloomberg. У цих фірмах працюють десятки тисяч співробітників з високим рівнем доходу, які або купують, або орендують будинки, в результаті чого у менш заможних жителів залишається менше можливостей для вибору.

“Наша мета – допомогти населенню домогтися успіхів у довгостроковій перспективі і забезпечити, щоб всі мали доступ до можливостей, незалежно від того, працюють вони в технологічній сфері чи ні”, – написав Пічаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua