Dragon Capital планує придбати 100% акцій страхового гіганта AIG


Dragon Capital планує придбати 100% акцій страхового гіганта AIG

Компанія DRGN Limited (Кіпр), пов’язана з компанією Dragon Capital, заявила про намір придбати 8877 простих іменних акцій (100% – ред.) ПрАТ “АІГ Україна Страхова компанія” (Київ).

Про це повідомляє НКЦПФР.

Читайте також: Dragon Capital прогнозує зниження облікової ставки

Як вказано в повідомленні, раніше у DRGN Limited і афілійованих з нею осіб не було акцій “АІГ Україна Страхова компанія”.

У компанії Dragon Capital не прокоментували можливе придбання.

DRGN Limited належить 6,9192% акцій СК “Універсальна” (Київ). DRGN Limited, зареєстрована на Кіпрі за тією ж адресою, що і Dragon Capital Investments.

Раніше “АІГ Україна Страхова компанія” повідомила, що рішення про припинення діяльності та анулювання ліцензій є частиною глобальної стратегії AIG.

“Досвід діяльності AIG в Україні був виключно позитивним”, – йшлося в рішенні зборів акціонерів “АІГ Україна Страхова компанія” від 30 травня 2019 року, оприлюдненому в газеті “Урядовий кур’єр”.

Згідно з ним, акціонери прийняли рішення про припинення надання фінансових послуг та звернення до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, із заявою про анулювання її ліцензій і вилучення інформації про фінансову установу з Реєстру фінансових установ країни.

Нацкомфінпослуг розпорядженням від 6 червня 2019 р. прийняла рішення про анулювання восьми ліцензій на добровільні види страхування, видані “АІГ” за заявою компанії. Однак рішення набирає чинності через місяць після його прийняття.

За підсумками 2018 року “АІГ” скоротила активи на 34,2% в порівнянні з 2017 роком – до 84,058 млн грн. Рік страховик завершив з чистим прибутком 1,554 млн грн (в 4,9 рази менше). Власний капітал знизився на 6,4% – до 80,218 млн грн, статутний залишився без змін – 23,461 млн грн.

Сумарна дебіторська заборгованість страховика зменшилася в 5,3 рази – до 3,472 млн грн.

Грошові кошти та їх еквіваленти зросли на 7,8% – до 80,244 млн грн.

Поточні зобов’язання скоротилися на 36,6% – до 3,840 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua