У Запоріжжі планують взяти в кредит 600 мільйонів на розвиток аеропорту та ремонт доріг


У Запоріжжі планують взяти в кредит 600 мільйонів на розвиток аеропорту та ремонт доріг

Запорізька міська рада має намір укласти кредитні договори з двома банками та запозичити до бюджету міста 600 мільйонів гривень на розвиток інфраструктурних проектів.

Проект «Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста» оприлюднено на сайті міськради.

Читайте також: В аеропорту Львів назвали можливу дату відкриття бази Wizz Air

“Проект рішення міської ради підготовлено з метою забезпечення покриття дефіциту бюджету міста та фінансування видатків бюджету розвитку в поточному році. Проект рішення передбачає здійснення внутрішнього запозичення до бюджету міста на суму 600,0 млн грн у формі укладання кредитних договорів”, – йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення.

Місто планує укласти кредитні договори з ПАТ АБ “Укргазбанк” та ПАТ “Державний ощадний банк України”.

Гроші у позику беруть на 5 років з можливістю дострокового погашення за відсотковою ставкою, що не перевищує 19,5% річних. Також, передбачається щомісячна комісія за обслуговування кредиту – не більше 0,08% від розміру ліміту кредитування та разова комісія за надання кредитних коштів – не більше 1,1% від суми кредиту. Погашення основної суми боргу пропонується здійснювати щомісячно у строки та згідно з умовами, встановленими кредитним договором з урахуванням пільгового періоду – 12 місяців, сплату відсотків – щомісячними платежами.

Майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням, зазначеним у цьому рішенні, не надається. Рішення набуває чинності після погодження обсягу та умов здійснення запозичення Міністерством фінансів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua