ПУМБ презентує звіт за 2018 рік


ПУМБ презентує звіт за 2018 рік

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) презентує річний звіт за підсумками роботи банку в 2018 році. Оскільки минулий рік для ПУМБ пройшов під девізом діджиталізації, темою річного звіту стала цифрова трансформація.

Звіт складається з двох блоків: аналізу економіки та фінансової системи України та звіту діяльності ПУМБ за минулий рік. У першій частині, крім аналізу традиційних макроекономічних показників, окреме місце відведено дослідженню впливу інновацій і технологій на фінансовий сектор та економіку в цілому.

В розділі про ПУМБ простою мовою та за допомогою зрозумілих інфографік розповідається про стратегію цифрової трансформації банку. Зокрема показано, яких результатів вже вдалося досягти у розрізі оптимізації процесів всередині банку та обслуговування клієнтів.

«За останній рік в ПУМБ сталося багато змін. Нововведення стосувалися як покращення продуктів, так і зміни процесів всередині банку. Все це відбувалося в рамках стратегії цифрової трансформації. Наша мета – підвищення ефективності роботи банку, покращення сервісу та випуск найкращих банківських продуктів. Саме тому в річному звіті, який ПУМБ вже кілька років поспіль готує не лише для акціонерів, але й для всіх клієнтів, ми спробували доступно пояснити, чому і навіщо відбуваються всі ці зміни. І, головне, чим вони корисні для клієнтів», – прокоментував Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.

Зі звітом можна ознайомитися за посиланням. Звіт у вигляді презентації розміщений на сайті ПУМБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua