"Нафтогаз" виплатив $500 млн отриманого під гарантії Світового банку кредиту


"Нафтогаз" виплатив $500 млн отриманого під гарантії Світового банку кредиту

НАК “Нафтогаз України” завершила виплати за кредитними угодами на $500 млн, отриманих під гарантії Світового банку, і державні гарантії.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Як уточнили в “Нафтогазі”, в рамках позначених кредитних угод, які були підписані 30 грудня 2016 року, компанії протягом двох років вдалося закупити близько 5 млрд куб. м природного газу з європейського напрямку.

“В цілому з 2014 року “Нафтогаз” своєчасно і в повному обсязі здійснив погашення кредитної заборгованості, гарантованої державою, на суму вже близько $3,2 млрд. Кредитний портфель “Нафтогазу” скоротився в 6,6 разу з 2014 року і є рекордно низьким”, – цитує прес-служба слова голови “Нафтогазу” Андрія Коболєва.

У компанії відзначили важливу роль подальшої співпраці з кредиторами і нагадали, що цього року НАК планує закачати в підземні сховища газу на 3 млрд куб. м газу (20 млрд. куб. м) більше, ніж в попередньому році.

Довідка Finance.ua:

  • 30 грудня 2016 року НАК підписала кредитну угоду з Citi і Deutsche банком на отримання деномінованої в євро відновлюваної кредитної лінії для закупівлі газу в сумі, еквівалентній $500 млн.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua