"Платіжний баланс України": аналітика експертів Ukrsibbank


"Платіжний баланс України": аналітика експертів Ukrsibbank

«Платіжний баланс України в квітні зафіксував невеликий дефіцит в розмірі 45 млн доларів США після профіциту в 645 млн доларів США, зафіксованого в попередньому місяці. Поточний рахунок в квітні був практично збалансований. Ми очікуємо, що істотні виплати за державним боргом в травні, а також сезонне закачування газу в сховища будуть надавати додатковий тиск на платіжний баланс», – ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 5 червня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua