Deutsche Bahn тестує систему аналізу зображень з відеокамер на вокзалах


Deutsche Bahn тестує систему аналізу зображень з відеокамер на вокзалах

Залізниці Німеччини (DB) спільно з федеральною поліцією приступили до випробувань на вокзалі Берлін-Зюдкройц програмного забезпечення для аналізу зображень з камер відеоспостереження.

В ході випробувань, які пройдуть з 18 червня до кінця 2019 року, належить оцінити здатність програми за результатами обробки зображень з 1600 камер однозначно виявляти ситуації, які можуть мати негативний вплив на якість, надійність і безпеку функціонування залізничного транспорту.

Для випробувань визначено низку сценаріїв, що відповідних типовим ситуаціям, які призводять до порушень нормальної роботи вокзалу, в тому числі наявність людей, які лежать в не призначених для цього місцях або входять до зони, куди доступ заборонений, неприпустиме скупчення пасажирів перед ескалаторами, пересування груп людей, кількість яких перевищує допустиму правилами, і потрапляння в кадр предметів, власник яких невідомий.

В ручному режимі оцінка зображень з такої кількості камер у центрах управління DB і поліції практично неможлива. Аналітична програма повинна визначати сценарії і сигналізувати про їх виникнення.

В ході випробувань буде протестовано програмне забезпечення трьох постачальників: німецького підрозділу компанії IBM, консорціуму в складі Hitachi, Conef і MIG, а також групи Funkwerk і G2K.

Випробування проводяться відповідно до нормативних документів про захист даних і не передбачають, зокрема, розпізнавання облич людей. Зони на вокзалі Берлін-Зюдкройц, де будуть проводитися випробування, позначені спеціальною розміткою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua