Visa, Uber і інші великі компанії вкладуть по $10 млн в нову криптовалюту Facebook


Visa, Uber і інші великі компанії вкладуть по $10 млн в нову криптовалюту Facebook

Оператори платіжних систем Visa Inc., Mastercard Inc. і PayPal Holding Inc., Uber Technologies Inc., що надає послуги на замовлення таксі та доставки їжі, і кілька інших великих компаній підтримали нову криптовалюту Facebook, яку інтернет-гігант планує представити наступного тижня і запустити наступного року.

Про це пише Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

Компанії, що спеціалізуються на фінансах і електронній торгівлі, венчурні капіталісти і телекомунікаційні фірми інвестують приблизно по $10 млн в консорціум, який буде керувати криптовалютою, що отримала назву Libra.

Користувачі нової валюти зможуть розплачуватися нею, здійснюючи покупки в Facebook і на сайтах в інтернеті, а також пересилати валюту один одному.

Переговори з низкою партнерів тривають, і підсумковий склад консорціуму може змінитися, відзначають джерела. На поточний момент Facebook підтримали понад десятка компаній.

Деякі учасники консорціуму досі не отримали відомості про те, як буде працювати валюта і якою буде їхня роль. При цьому джерела кажуть, що ні Facebook, ні члени консорціуму, названого Libra Association, не будуть управляти валютою безпосередньо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua