В Італії придумали, як змусити населення дістати гроші "з-під матраца"


В Італії придумали, як змусити населення дістати гроші "з-під матраца"

Глава МВС Італії Маттео Сальвіні запропонував амністувати італійців, які ховають мільярди незадекларованих євро в банківських депозитних скриньках, якщо вони заплатять 15% податку на готівку.

Про це повідомляє The Times.

Описуючи цей крок як угоду про “фіскальне перемир’я” для італійців, які сховали гроші, віце-прем’єр заявив, що “держава отримає мільярди, які вона може реінвестувати для зростання”.

Вважається, що італійці зберігають близько 200 мільярдів євро в 1,5 мільйонів банківських скриньках, ці гроші часто є результатом незаявлених доходів.

Попередній лівоцентристський уряд Італії також розглядав питання про амністію в обмін на одноразовий платіж, але відмовився від ідеї, вважаючи, що рішення рівнозначне відмиванню грошей державою.

Величезна кількість грошей, що зберігаються в банківських скриньках, стимулювала появу грабіжників банків, які називаються “кассеттарі”, які спеціалізуються на розкритті скриньок. У жовтні банда “кассеттарі” увірвалася в банк в районі північного Риму, де живуть юристи, лікарі та банкіри, і провела вихідні, свердлячи десятки скриньок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua