Uber Eats тестує доставку їжі з ресторанів за допомогою дронів


Uber Eats тестує доставку їжі з ресторанів за допомогою дронів

Uber Technologies почала тестувати опцію доставки їжі з ресторанів за допомогою дронів, розраховуючи, що це дозволить їй скоротити терміни доставки.

Про це повідомляє MarketWatch.

Її сервіс Uber Eats вже тестує доставку їжі дронами з ресторанів McDonald’s в Сан-Дієго і планує пізніше в цьому році залучити до співпраці інші точки харчування.

Новий сервіс працює таким чином: співробітники ресторану завантажують готові страви в дрон, контрольований новою системою управління повітряним транспортом, який потім відправляється в пункт призначення, де знаходить автомобіль з водієм Uber Eats – і вже водій передає замовлення в руки клієнту.

Торік Uber і Сан-Дієго отримали дозвіл Федерального управління цивільної авіації США (FAA) почати тестування доставки їжі по повітрю.

“Ми працюємо в тісній співпраці з FAA, щоб гарантувати, що ми дотримуємося усіх вимог і приділяємо першорядну увагу безпеці”, – заявив Люк Фішер, який відповідає за управління польотами в Uber Elevate, підрозділі повітряного транспорту Uber.

Проведені тести, як очікується, допоможуть Uber в майбутньому створенні сервісу повітряного райдшерингу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua