Омелян анонсував виробництво електровозів іноземної компанії в Україні


Омелян анонсував виробництво електровозів іноземної компанії в Україні

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував прихід в Україну міжнародної компанії, що спеціалізується на виробництві електровозів, та відкриття таких виробничих потужностей в Україні.

Про це Омелян повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Читайте также: Мінінфраструктури закликало уряд зменшити розмір дивідендів, які транспортні компанії заплатять до бюджету

«Дуже сподіваюсь, цьогоріч ми зможемо підписати контракт зі світовою компанією на виробництво електровозів в Україні. Але не тільки їх. В перспективі мова йде і про пасажирські потяги, трамваї, тролейбуси, метро тощо. Ще раз: виробництво має бути в Україні», — повідомив Омелян.

За його словами, запровадження нової електричної тяги — один з пріоритетів у розвитку Укрзалізниці, який ліг в основу стратегії компанії до 2023 року. Окрім виробництва електролокомотивів для потреб Укрзалізниці, в уряді пропонують відкрити можливість для користування українськими коліями приватним компаніям.

«Окремий виклик для Укрзалізниці — запуск приватної тяги на вантажних та пасажирських перевезеннях. Поступово трансформуємо візію управління державними активами: якщо раніше були інтереси чиновника, то тепер — інтереси користувача послуг», — заявив Омелян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua