Смолій повідомив, коли доцільно почати переговори про підготовку нової програми з МВФ


Смолій повідомив, коли доцільно почати переговори про підготовку нової програми з МВФ

Голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій вважає за необхідне продовжити реалізацію Україною зобов’язань за програмою Міжнародного валютного фонду (МВФ) і почати переговори за новою програмою з Фондом вже цього року.

Як повідомляє НБУ в “Фейсбук”, про це Смолій повідомив під час нещодавньої зустрічі з головним економістом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сергієм Гурієвим.

Згідно з повідомленням, на зустрічі обговорювалася поточна ситуація в економіці України та на фінансовому ринку.

Учасники зустрічі обговорили перспективи обслуговування зовнішнього боргу України, процес підготовки до входження міжнародних фінансових організацій в капітал державних банків і потенційну участь в цьому ЄБРР, а також розвиток електронних платежів.

Смолій також нагадав про наміри центрального банку розробити і затвердити до кінця року нову стратегію реформування фінансового сектору України на 2020-2025 роки, робота над якою вже ведеться.

Зі свого боку представники ЄБРР висловили свою підтримку політики гнучкого курсоутворення і режиму інфляційного таргетування, яких дотримується Нацбанк. Вони також наголосили на необхідності збереження незалежності НБУ, оскільки, як показує досвід інших країн, це є запорукою здорової економічної політики, зазначається в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua