Минулого року Google заробив на новинному контенті мільярди


Минулого року Google заробив на новинному контенті мільярди

У 2018 році американський гігант Google заробив на новинному контенті $4,7 млрд. Ця сума наздоганяє виручку всієї новинної індустрії США в цілому, яка в 2018-му склала $5,1 млрд, повідомляє AFP.

Від 16% до 40% результатів пошуку в Google становить саме новинний контент, йдеться в дослідженні, опублікованому Альянсом новинних медіа (News Media Alliance – NMA).

Разом з тим автори дослідження попереджають, що всі ці оцінки по корпорації насправді можуть бути навіть скромними, адже в звіті не враховували цінність особистих даних користувачів. Аналітики звертають увагу на зростання залежності новинних ЗМІ від високих технологій, і що такі корпорації, як Google, Facebook і Apple отримують неспівставну вигоду.

«Видавці новин повинні продовжувати інвестувати в якісну журналістику, але вони не можуть цього зробити, якщо всі ці платформи беруть те, що хочуть, не сплачуючи за це… Інформація може бути безкоштовною, але самим журналістам потрібно платити», – прокоментував результати дослідження президент NMA Девід Чаверн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua