«Укртрансгаз» пропонує нерезидентам послугу зберігання газу в українських ПСГ в режимі «митний склад»


«Укртрансгаз» пропонує нерезидентам послугу зберігання газу в українських ПСГ в режимі «митний склад»

24 міжнародні компанії, що не є резидентами України, уклали договори про зберігання природного газу та закачали близько 515 млн куб. м газу в підземні газові сховища України.

З початку квітня АТ «Укртрансгаз» активно пропонує нерезидентам послугу зберігання газу в українських ПСГ в режимі «митний склад». В червні АТ «Укртрансгаз» очікує утримання динаміки – у разі встановлення Регулятором тарифів на послуги транспортування на короткі відстані.

В рамках підготовки до зимового сезону та невизначеності щодо майбутнього транзиту, для Укртрансгазу розвиток цього напрямку стратегічно важливий з точку зору надання послуг європейським компаніям, які мають запит на зберігання великих об’ємів природного газу.

Сьогодні як компанії-резиденти, так і компанії-нерезиденти мають можливість зберігати газ на території України протягом 1095 днів без сплати митних зборів за умови подальшого транспортування природного газу з території України. Тариф на зберігання в режимі «митного складу» не відрізняється від звичайного тарифу на зберігання газу в ПСГ та становить близько 0,6 євро/МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua