Forward Bank відкрив Кредитний центр у м. Херсон


Forward Bank відкрив Кредитний центр у м. Херсон

Forward Bank продовжує розвиток своєї мережі в Україні. Так, 6 червня 2019 року у м. Херсон за адресою просп. Ушакова, 40 відкрито новий Кредитний центр Forward Bank.

У Кредитних центрах Forward Bank пропонується широкий вибір кредитних програм з можливістю вибрати саме той вид кредиту, який найкраще відповідає їх потребам та можливостям. Звернувшись до Центру, клієнти мають можливість отримати кредит готівкою до 100 тис. грн, що зараховується на картковий рахунок. Також діють різни акційні пропозиції та спеціальні умови, отримати консультацію з приводу яких можна у співробітників Центру з понеділка по суботу, з 09:00 по 19:00.

Нагадаємо, що в травні 2019 року свої двері відкрив Кредитний Центр банку в Хмельницькому, також Кредитні Центри Forward Bank працюють у Житомирі та Полтаві.

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) — комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів в Україні. За І квартал 2019 року банк отримав прибуток у розмірі 9 млн грн. Станом на 01.05.2019 р. активи банку складають 1 820 млн грн., регулятивний капітал Банку – 258 млн грн, статутний капітал (зареєстрований і незареєстрований) — 1 153 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 447 млн грн, кредитний портфель — 1 717 млн грн. Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, згідно з класифікацією Національного Банку України, і є членом Фонду гарантування вкладів України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Форвард
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua