Goldman Sachs скорегував прогноз облікової ставки НБУ на кінець 2019 року


Goldman Sachs скорегував прогноз облікової ставки НБУ на кінець 2019 року

Goldman Sachs після несподіваного для нього рішення Національного банку України (НБУ) зберегти облікову ставку на рівні 17,5% річних скорегував свій прогноз ставки на кінець поточного року до 15,5%, тоді як раніше очікував більш швидкого її зниження – до 14% річних.

“Хоча наша думка про поточний стан економіки не змінилася, ми зміщуємо наші очікування в бік більш поступового зниження ставок і тепер очікуємо на додаткове скорочення в 200 б.п. в цьому році (проти 350 б.п. до сьогоднішнього засідання) і 100 б. п. щоквартального зниження згодом”, – йдеться в коментарі аналітиків GS.

Читайте також: ICU прогнозує зниження облікової ставки НБУ до кінця року

Згідно з ним, аналітики банку очікували, що НБУ знизить ставку цього тижня на 50 б.п., тоді як консенсус-прогноз був від збереження ставки до зниження її на 25/50 б.п.

На думку Goldman Sachs, Нацбанк зайняв обережну політику в умовах політичної невизначеності напередодні парламентських виборів, а також невідомості результатів переговорів з МВФ.

Аналітики вважають, що лінійний темп зниження ставок на рівні 50 б.п. збережеться до кінця 2020 року, і залишили колишнім прогноз облікової ставки на рівні 9% в 2021 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua