Tesla готує масштабне оновлення для Model S і Model X


Tesla готує масштабне оновлення для Model S і Model X

Tesla готує масштабне оновлення для Model S і Model X.

Як інформує профільний сайт Teslarati.com, ймовірно, для цих оновлень Tesla переналаштовує частини своєї фабрики в Фрімонті.

Наступне покоління Tesla Model S отримає додатковий, третій електромотор, що дозволить збільшити пробіг популярного електрокара.

Зовсім недавно деякі подробиці оновлення Tesla Model S і Model X були передані інсайдером в компанії Tesla представникам YouTube-каналу власників моделей бренду Like Tesla. До них відносяться відновлення двигунів, акумуляторів і систем зарядки автомобілів.

Оновлені Model S і Model X, які виробник електромобілів Tesla готує до випуску в цьому році, потенційно матимуть конструкцію з трьома двигунами: з одним невеликим двигуном спереду і двома великими ззаду.

Крім того, майбутні транспортні засоби також встановлять нові рекорди Tesla з точки зору максимального пробігу: так, оновлена ​​Model S, як повідомляється, перевищить 650 км пробігу за рейтингом EPA, а Model X буде близька до позначки в 650 км.

Оновлені флагманські автомобілі також можуть бути оснащені більшими і легшими акумуляторними батареями, що забезпечить трохи підвищену продуктивність і більшу дальність переміщення. Повідомляється, що Tesla впроваджує нову систему охолодження для двигунів і батарей Model S і Model X. Ці нові системи охолодження зараз випробовуються в умовах сильної спеки в таких областях, як пустеля Мохаве і Долина Смерті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua