Хакери вкрали $9,5 млн в XRP з гаманців GateHub


Хакери вкрали $9,5 млн в XRP з гаманців GateHub

Зловмисники зламали криптовалютний сервіс GateHub і вивели з гаманців користувачів 23,2 млн монет Ripple (XRP) на суму близько $9,5 млн.

Атака почалася 1 червня, в цілому злочинці використовували 12 адрес і зламали 80-90 гаманців користувачів.

Читайте також: Хакери вкрали 40 млн доларів в біткойнах

Зараз ведеться розслідування інциденту.

Імовірно, злочинці скористалися API GateHub для проведення атак, проте поки що в компанії не можуть сказати, як саме їм вдалося здійснити крадіжку.

«Ми зафіксували зростаючу кількість запитів API (з дійсними токенами доступу), що виходять з декількох IP-адрес, що може пояснити, як злочинець отримав доступ до зашифрованих секретних ключів. Однак це не пояснює, як йому вдалося отримати інформацію, потрібну для розшифровки ключів», – йдеться в заяві GateHub.

У компанії додали, що всі токени доступу були відкликані у день атаки, 1 червня.

За словами учасника команди XRP Forensics, що спеціалізується на протидії шахрайству, на адресу зловмисника надходили значні суми з декількох рахунків XRP, які, ймовірно, керувалися через Gatehub.net.

Він додав, що приблизно 13 млн XRP ($5,3 млн) вже було виведено через біржі або відмито через сервіси-міксери, які заплутують транзакції.

Команда так само не змогла визначити, яким чином була здійснена атака.

За останні два дні це вже другий випадок розкрадання коштів з криптовалютних гаманців. Як стало відомо, розробник криптовалютного гаманця Agama компанія Komodo з метою захисту користувачів від хакерів сама зламала їхні гаманці і переказала криптовалюту, що в них зберігалася (8 млн KMD і 96 Bitcoin), на власний гаманець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua