Швейцарський регулятор оштрафував 5 банків на $90 млн за маніпулювання валютними курсами


Швейцарський регулятор оштрафував 5 банків на $90 млн за маніпулювання валютними курсами

Швейцарська комісія з конкуренції (WEKO) оштрафувала п’ять міжнародних банків в цілому на 90 млн швейцарських франків ($90,5 млн) за змову з метою маніпулювання валютними курсами.

У числі оштрафованих – Barclays, Citigroup, JP Morgan і Royal Bank of Scotland (RBS). У повідомленні WECO йдеться, що він виявив “низку антиконкурентних домовленостей” між цими банками, що стосуються спотових валютних операцій.

П’ятий банк – японський Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. (MUFG) – покараний за участь у шахрайській схемі, в рамках якої трейдери координували свою діяльність.

Barclays оштрафували на 27 млн ​​франків, Citigroup – на 28,5 млн франків, JPMorgan – на 9,5 млн франків, MUFG – на 1,5 млн франків, RBS – 22,5 млн франків.

UBS, який також брав участь в шахрайських схемах на валютному ринку, уникнув штрафу, оскільки саме він сповістив регуляторів про існування змови.

Минулого місяця Єврокомісія оштрафувала ці п’ять банків в рамках цієї ж справи на загальну суму 1,07 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua