Зустрічайте акційний депозит "Master Бонус" від ПУМБ!


Зустрічайте акційний депозит "Master Бонус" від ПУМБ!

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) пропонує з 5 червня для власників платіжних карток Mastercard акційний строковий депозит з максимальною відсотковою ставкою – «Master Бонус». Відкрити депозит в гривні на спеціальних умовах можна до 31 липня включно у відділенні банку.

Скористатися вигідними умовами акційного депозиту «Master Бонус» можуть клієнти ПУМБ, які зареєструвалися для участі у програмі лояльності «Mastercard Rewards». Важлива умова – «Master Бонус» можна відкрити лише за умови відкриття нового депозиту або збільшення загальної суми коштів клієнта на депозитних рахунках в ПУМБ відносно коштів, що станом на 23:59 04.06.19 були розміщені на всіх депозитах в гривні (строкових і на вимогу).

Дохідність акційного депозиту «Master Бонус» варіюється залежно від строку вкладу: відсоткова ставка на депозит у гривні строком від 6 до 18 місяців складає 18% річних. Дохідність вкладу строком від 3 місяців складає 17,6% річних у гривні.

Щоб відкрити акційний депозит, потрібно:

  • Зареєструвати одну з наступних карток на сайті програми лояльності «Mastercard Rewards» (за необхідності, картку Mastercard можна оформити у відділенні банку): World Elite Persona, World Black Edition Persona, Platinum, Platinum Persona, Platinum soloМАНДРИ, World (картка “Дбайлива”), World Persona.
  • Придбати на сайті Mastercard Rewards подарунковий сертифікат на розміщення депозиту «Master Бонус». Вартість сертифікату – від 1000 балів (залежно від суми депозиту).
  • Роздрукувати сертифікат для пред’явлення у відділенні банку.
  • Звернутися у відділення банку. З собою потрібно мати паспорт, ІНН, сертифікат та суму, яку плануєте покласти на депозит.

Акційний депозит «Master Бонус» можна оформити строком на 3-18 місяців зі щомісячною виплатою відсотків. Мінімальна сума вкладу – 10 тисяч гривень.

Отримайте бонус до депозиту

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua