Volkswagen встановить 36 тис. зарядок для електромобілів у Європі


Volkswagen встановить 36 тис. зарядок для електромобілів у Європі

Німецький автовиробник Volkswagen більш ніж серйозно ставиться до майбутнього переходу на електромобілі, запланувавши встановити 36,000 зарядних точок по всій Європі до 2025 року. Інтерес до першого серійного електромобіля бренду VW ID.3 збавив темп, але все одно залишається досить помітним.

Сьогодні компанія оголосила, що встановить в Європі 36,000 зарядних точок до 2025 року, при цьому 11,000 з них будуть встановлені безпосередньо компанією Volkswagen. Ці зарядні станції розташують поблизу фабрик бренду і у більш ніж 3,000 європейських дилерів компанії вувеликих містах. Для реалізації плану компанія запланувала інвестиції в розмірі 250 млн євро.

Послуги зарядки будуть надаватися в рамках фірмової мережі зарядок Elli (Electric Life) і сервісу We Charge.

На початку травня Volkswagen зібрав 10,000 попередніх замовлень на серійний електромобіль VW ID.3 1ST в перші ж 24 години з початку процесу, що склало третину від обсягу всієї першої партії. Через тиждень компанія додала до цієї кількості ще 5,000 замовлень, а ось для досягнення позначки в 20,000 попередніх замовлень знадобився практично місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua