Рада спростила надання громадянства іноземцям, які воювали за Україну


Рада спростила надання громадянства іноземцям, які воювали за Україну

Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому закон про спрощену процедуру надання громадянства іноземцям, які допомагали захищати територіальну цілісність України.

Зокрема, законопроект №3433 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності і недоторканності України)” підтримали 230 народних депутатів.

Як зазначається, цим законом визначається термін “участь в захисті територіальної цілісності і недоторканності України” по відношенню до іноземців та осіб без громадянства, які надавали практичну допомогу підрозділам, які брали участь в антитерористичній операції (АТО).

Також документом передбачається визнати іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності України, такими, що перебувають на законних підставах на території України, і надати можливість таким особам отримати посвідку на проживання в Україні на час участі в захисті територіальної цілісності і недоторканності України.

До того ж, законом передбачається встановлення обмежень щодо добровільного або примусового повернення таких іноземців та осіб без громадянства в державу-агресор або країни, які не визнають територіальну цілісність України або підтримують агресію проти України.

Цим проектом передбачено внесення зміни і до закону “Про громадянство України”, щоб закріпити норму про спрощений порядок прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які надають практичну допомогу в захисті територіальної цілісності і недоторканності України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua