З'явився прототип вічної шини, яку неможливо проколоти


З'явився прототип вічної шини, яку неможливо проколоти

Французький виробник шин застосує технологію для газонокосарок у виробництві шин для автомобілів, які неможливо пробити. І прототип безповітряної шини готується до проходження випробувань.

Суцільна безповітряна шина – не нова концепція. Вперше компанія Michelin представила ідею під назвою Tweel більше десяти років тому. А кілька років тому почала продавати виробничі версії для невеликої газонної та будівельної техніки.

Однак для автомобілів серійного виробництва подібні технології раніше не використовували. Для тестування взяли нову шину Michelin Uptis. Вона розрахована не тільки на вагу реальної машини – наприклад, як старий Tweel – але і забезпечує належне зчеплення і не зношується на швидкісних шосе.

Незважаючи на більш ефективний дизайн, в суцільних безповітряних шинах Uptis все ще використовує ту ж ідею, що і Tweel. Між зовнішнім протектором і внутрішнім алюмінієвим колесом затиснуті кілька спиць або ребер, виготовлених з комбінації гуми і смоли, армованої скловолокном. Вони замінюють тиск повітря.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua