Amazon показала нових роботів для автоматизації роботи на своїх складах (відео)


Amazon показала нових роботів для автоматизації роботи на своїх складах (відео)

4 червня стартувала перша конференція Amazon re:MARS, присвячена штучного інтелекту, машинному навчанню, робототехніці і космосу.

Віце-президент Amazon Бред Портер продемонстрував пару нових роботів, розроблених компанією для прискорення автоматизації в центрах обслуговування клієнтів. Один з них – це оновлений Xanthus, який відноситься до серії основних роботів компанії, використовуваних рітейлером з моменту придбання Kiva Systems в 2012 році.

Його ключовим елементом є модульність. Універсальна платформа дозволяє команді інженерів розробляти спеціалізовану техніку для різних операцій на складах. Amazon планує днями показати роботів Xanthus Sort Bot і Xanthus Tote Mover, що відповідають за сортування та переміщення коробок.

Ще одна новинка – роботизована система Pegasus. Ці роботи призначені для сортування та переміщення окремих пакетів і будуть працювати з тією ж продуктивністю, що і роботи Kiva, які зараз переміщаються по обгородженій території з великими стелажами. На поточний момент вже розгорнуто 800 одиниць Pegasus на кількох складах Amazon.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua