Проникнення смартфонів серед клієнтів українських банків досягло майже 100%


Проникнення смартфонів серед клієнтів українських банків досягло майже 100%

Українці продовжують активно переходити на цифровий стиль життя, все частіше використовуючи можливості мобільних пристроїв для управління своїми фінансами.

96% опитаних власників рахунків в українських банках користуються смартфонами, що на 9% більше від показників 2016 року. А 87% наших громадян віддали б їм перевагу замість платіжних карток, повідомляється в опитуванні-дослідженні Digitalization Trust Survey 2019, проведеному платіжною системою Mastercard.

Також експерти компанії розповідають про такі результати опитування:

  • 58% української аудиторії користуються платіжними додатками і визнають, що це зручно і швидко. Це один з найвищих показників у Європі. Поступаємося тільки Австрії, але поляки наздоганяють.
  • 67% наших громадян використовують онлайн-банкінг через додаток у смартфоні.

В середньому українці роблять 8 інтернет-покупок на місяць (59% користувачів ПК і 40% – смартфонів і планшетів), причому 72% з опитаних вважають за краще розраховуватися банківською карткою онлайн.

70% європейських користувачів довіряють банкам як основному джерелу інформації про управління грошима, при цьому 72% не розголошують свою банківську інформацію навіть друзям.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua