"Зростання індексу промислового виробництва": аналітика експертів UKRSIBBANK


"Зростання індексу промислового виробництва": аналітика експертів UKRSIBBANK

«Зростання індексу промислового виробництва прискорилося до 5,2% у квітні з 2,1% у березні на фоні виробничого сегменту, який демонстрував стійкий зріст вже другий місяць поспіль. Ми відмічаємо постійне розширення виробництва інвестиційних товарів і переглядаємо наш прогноз зростання (0,0%) промислового виробництва України цього року», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 29 травня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, яку очолює Сергій Ягнич, — керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують “Ukrainian Capital Markets Weekly”.

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua